IR   /   EN
 
 
 
تاریخچه

شرکت لاستیک پارس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تایر در ایران با چهاردهه سابقه در امر تولید تایر می باشد. این شرکت در سال 1355 شمسی با مشارکت بانک توسعه صنعتی (بانک صنعت و معدن فعلی)، شرکت پیرلی ایتالیا و سهامداران بخش خصوصی با ظرفیت اسمی 20 هزار تن در سال تأسیس گردید. در سال 1374 با اجرای طرح توسعه و با افزایش ظرفیت تولید تایرهای باری و اتوبوسی، ظرفیت اسمی تولید به 40 هزار تن افزایش یافت. تولیدات شرکت شامل انواع تایرهای کامیونی، اتوبوسی، وانتی و سواری با ساختار بایاس است که با نام تجاری «پیروزی» برای استفاده در شرایط گوناگون عرضه می شود.

این شرکت با تلاش کارگران و کارکنان سخت کوش خود در راستای جلب رضایتمندی مشتریان، موفق به اخذ گواهینامه های ذیل شده است:

-استاندارد های ملی ایران، مرتبط با تولیدات

- گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت مرتبط با صنایع خودرو سازی (ایزو16949-TS)

-گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت (ایزو9001)

- گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی (ایزو 14001)

- گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان

- گواهینامه و تندیس مصرف انرژی

- تندیس واحد نمونه صنعتی استان مرکزی

تعهد شرکت لاستیک پارس در قبال بالا بودن ضریب ایمنی، کیفیت و مقاومت محصولات شرکت باعث شده است که تایرهای پیروزی نسبت به تایرهای مشابه داخلی و وارداتی ، کاربرد و دوام مناسبتری داشته باشد.

این شرکت تأمین کننده تایرهای OE برای شرکت های بزرگ خودرو سازی در ایران، از قبیل ایران خودرو دیزل، سایپا دیزل می باشد.

تایر پیروزی، علاوه برتأمین بخش مهمی از نیاز بازارهای داخلی، سهم قابل توجهی از صادرات تایر به کشورهای آسیای میانه و همسایگان ایران را دارد.  

 

با افتخار اعلام می کنیم که در شرکت لاستیک پارس، باتکیه بر خلاقیتها و توانایی نیروی انسانی متخصص و کارآزموده به سطوح بالایی از کیفیت محصول دست یافته ایم و معتقدیم تنها شرکت هایی موفق هستند که متکی به نوآوری، تلاش و توانمندی های نیروی انسانی خود باشند. 

.parstire.ir     All Rights Reserved ©